- SANDISK

Карта памет SANDISK Ultra SDXC, 128GB, Class 10, U1, 140 Mb/s
Подходяща за компактни камери и фотоапарати
Бързи скорости на трансфер, до 140MB/s
Изключителна производителност при видеозапис с UHS Speed Class 1 (U1)
Клас 10 - за Full HD видеозапис и възпроизвеждане
Карта памет SANDISK Ultra SDXC, 128GB, Class 10, U1, 140 Mb/s
Подходяща за компактни камери и фотоапарати
Бързи скорости на трансфер, до 140MB/s
Изключителна производителност при видеозапис с UHS Speed Class 1 (U1)
Клас 10 - за Full HD видеозапис и възпроизвеждане
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | SDXC |
| Клас | Class 10 |
| Капацитет (GB) | 128 |
| Трансфер на данни (MB/s) | до 140 |
| Тегло | 0.01кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | SDXC |
| Капацитет (GB) | 128 |
| Скорост на четене (MB/s) | 120 MB/s |
| Клас на скорост | Class 10, UHS-I U1 |
| Скорост на запис (MB/s) | 30 MB/s |
| App Performance клас | A1 |
| Включен адаптер | Да |
| Водоустойчива | Да |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
| Тегло | 0.01кг |
Карта памет SanDisk Ultra SDXC, 128GB
Разширете своето хранилище и уловете повече спомени с картата памет SanDisk Ultra SDXC 128GB. Със скорости на четене до 120MB/s можете да прехвърляте файлове бързо и да спестите време.
Ключови Предимства
- Бърз трансфер — Скорост на четене до 120MB/s за бързо прехвърляне на файлове.
- Голям капацитет — 128GB за съхранение на хиляди снимки и часове Full HD видео.
- Издръжлив дизайн — Устойчива на удари, температура, вода и рентгенови лъчи за надеждна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | SDXC |
| Капацитет | 128 GB |
| Скорост на четене | 120 MB/s |
| Клас на скорост | Class 10, UHS-I U1 |
| Водоустойчива | Да |
Какво има в кутията
- Карта памет SanDisk Ultra SDXC 128GB
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





